strkaky

Jak postupovat v případě, že jsem zjistila, že přes rok nebylo zaplacené povinné ručení na skútr?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak postupovat v případě, že jsem zjistila, že přes rok nebylo zaplacené povinné ručení na skútr. Dá se sjednat ještě nějak zpětně? Nebo už budu mít určitě pokutu na ČKP a musím je tedy kontaktovat o její vyměření? Děkuji.

Nejlepší odpověď
cukrar

Zpětně nelze sjednat pojištění.
ČKP již neuděluje pokutu, od 15.1.2015 je novela zákona. Čkp se již nebojte.
Vy sjednejte ihned nové pojištění a vše bude OK.

Další odpovědi
anonym

http://www.sni­zujeme.cz/clan­ky/nezaplacene-povinne-ruceni/

cukrar

barbakane, dáváte odkaz na staré neplatné informace.