wenda

Rodinný strom

mého táty táta se jmenoval/jmenuje Pavel Bendl a bydlel/bydlí v Hradci Králové. Oženil se s Milenou Fáberovou. Rozvedli se a on se znovu oženil. Neznáte/neznali jste ho někdo? Nebo jeho potomky? měl by mít asi 2 nebo 3 další dcery. Nevíte jak se jmenují?

p.s. – píšu v minulém i přítomném čase, protože nevím jestli ještě žije.

Nejlepší odpověď
panenka

ráda bych vám wendy poradila ale já je osobně neznám .skuste to třeba na matrice v daném městě tam by vám mohli pomoci nebo evidence obyvatel