Pavel CZ

Rodinná pouta/Velmi křehké vztahy

Proč se vlastně přejmenoval seriál Rodinná pouta na VKV?

Nejlepší odpověď
Lencis

Dandi prosím neodpovídej za každou cenu na otázky o kterých nemáš ani tušení a když už něco ryche vyhledáš ani se neobtěžuješ zjistit stáří a solventnost odpovědi !!!

Rodinná pouta je původní seriál televize Prima. Jedná se o vůbec první český „nekonečný“ seriál, který se začal natáčet již v roce 2004. Hlavním tématem jsou mezilidské vztahy, seriál se dotýká i každodenních problémů většiny z nás, proto si seriál získal obrovskou oblibu nejen mezi ženami. Ve své největší slávě seriál sledovalo každý týden pravidelně kolem dvou miliónů diváků. Seriál se natáčel až do konce roku 2006, od roku 2007 se v natáčení pokračuje dále, avšak již pod názvem Velmi křehké vztahy. Používání názvu Rodinná pouta bylo totiž soudně zakázáno. Spor o Rodinná pouta byl sporem dvou produkčních firem. První dvě řady seriálu vyrobila společnost Pro TV, třetí však Prima zadala firmě Etamp. To se Pro TV nelíbilo, a tak požádala soud o předběžné opatření, kterým by výrobu zakázal. [1]. Seriál pod novým názvem pokračuje i nadále na obrazovkách TV Prima, sledovanost je ovšem mnohem nižší. Nyní si seriál zapne průměrně 1 250 000 diváků. Rodinná pouta vyšla i knižně a byla vysílána i na slovenské televizní stanici TV JOJ pod názvem Rodinné putá.

Další odpovědi
Dandi

Dle tohoto článku se jedná o jiný pořad:

Prima TV pokračuje v nasazování dalších nových formátů, mezi nimi např. úspěšného soutěžního pořadu s Pavlem Zunou Ber nebo neber. V tomto roce se na televizních obrazovkách prvně objevila zábavná show Hádej, kdo jsem! s moderátorem Petrem Vondráčkem, která nyní láme rekordy ve sledovanosti. Končí seriál Rodinná pouta a začíná se vysílat seriál nový, Velmi křehké vztahy, který je ale stejně úspěšný.

Zdroj: http://www.fpor­tal.cz/Tvstati­ons/showStati­on/4

alenka901

kvůli sporu produkčních firem musel být seriál přejmenován

lopina

Kvuli soudnímu sporu…

Attack-design

ano byl tam kvůli tomu spor a rodinná pouta musela skončit