misicka2310

Rodil tady někdo v Ostravě Porubě ve fakultce???

ahoj rodil tady někdo v ostravě porubě ve fakultce??? a jaké máte zkušenostli

Odpovědi
anetadela1

Ale ale misicko2310, je sice super, že se takhle vyptáváte, ale myslím, že to asi moc prožíváte podle vašich otázek tady 🙂 Já sice rodila v Mladý Boleslavi a když jsem se vytávala, tak mi většinou odpověděly, že by tam už rodit nešly. Že je to tam hrozný a nikdo ti nepomůže,atd…Jenže já byla rozhodnutá, protože to bylo pro mě nejblíž (teda ještě jsem mohla na druhou stranu do Turnova, ale tam nikdo z rodiny nepracuje, aby mě pak přišel navšívit a tak). Prostě MB vyhrála i přes pomluvy. A byla jsem příjemně překvapená, že to co mi 80% holek nakecalo nebyla pravda a moc jsem si to pochvalovala. Druhý porod byl tím pádem jasný a opět spokojenost.
Ale jinak vám přeji hodně štěstí…je to nejkrásnější zážitek. Tak buďte v pohodě a moc se nestresujte… 🙂