Avatar uživatele
MiaDeVinter

Rodičovská kontrola:)

Ahoj! Zajímala by mě jedna věc. Taťka mi dal za trest (kvůli průšvihu ve škole) do počítače rodičovskou kontrolu. Teď, po třech měsících, mi řekl, že jestli se jí chci zbavit,musím sama přijít na to, jak. Tvrdí, že nějak jde obejít heslo, ale já nevím jak. Rozumíte tomu někdo? Předem díky za odpovědi:))
Doplňuji:
Asi jsem to špatně napsala :D Sama je myšleno tak, že s tím nesmím chodit za taťkou. On je machr v oboru IT, tak proto se ptám… Na netu se klidně poptat můžu;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3860 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

„sama“ znamená bez pomoci, tak se snaž

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

rozumný otec…
má pravdu, zjavne len mierne upravil nastavenie. Pokiaľ nenadobudneš požadované znalosti legálnym spôsobom, otec ti nepomôže. A pomocou návodu z internetu „kamarát na telefóne“ (ako hacknúť heslo), to sa dá tiež, ale zaváňa to podvodom.
Dôvera za dôveru, skús si pomôcť sama svojimi vedomosťami, alebo požiadaj otca o „nápovědu“, ale ako píšeš, už ti ju dal (je v znení otázky).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

A jestli ty si z nás neděláš srandu,hmm? No ve Windows ta Rodičovská kontrola je na slušné úrovni, tak můžeš zkusit udělat reinstalaci Windows, čímž se Windows smaže, ale všechno ostatní zůstane nebo zkoušej hledat dál, ale věz, že je to nad tvou úroveň a jestli taťka nemá moc času dělat čisté instalace Windows, nechť si to rozmyslí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

prosim te,stahni si live distribuci linuxu, z nej to nabotuj a je to,nebo si stahni lamac hesel
Doplňuji:
pust si linux,pak prohlizec,a ses tam

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek