Seznam.cz

Rodičové, máte taky podobné zážitky s dětmi?

Tak nám zůstanou aspoň ty kosti http://veroni­kafojtikova.blog­.idnes.cz/blog­.aspx?c=542502

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Děti mají někdy zajímavé reakce, k teré jsou často na hraně toho, co by dospělý nazval černým humorem.
Moje děti až takovouhle příležitost ještě neokomentovaly, ale vzpomínám si, když jsem kdysi vedla takový dětský klub, chodila tam taková milá, hodná, chytrá dívenka. Člověk by takovou reakci asi čekal spíš od rozpustilých kluků, kterých jsme tam také měli dostatek, než od ní. Děti dostaly za úkol nějak nákreslit něco, z čeho by byly smutné. Nakreslily všechno možné, jen tahle holčina (uměla jinak moc hezky kreslit) přečmárala celý list papíru černě. Když jsme se jí ptali, co to je, odpověděla: „Kdyby mi všchni chcípli.“