redy

Rodičové, jste spokojeni s dnešním vysvědčením svých dětí, vnuků?

Nejlepší odpověď
annas

Žádný překvapení máme šikovný děti - vnuci :-)

Všechno podle očekávání. Jen jedno dítě je žákem Montessori školy, nemá známky, jen slovní hodnocení, ale i podle něj je vše OK.

Další odpovědi
dudu

Žádný překvapení máme šikovný děti - vnuci :-)

Ze studijními výsledky všech čtyř vnoučat jsou rodiče i my spokojeni. K zamyšlení mě nutí fakt, že mají lepší známky z angličtiny než češtiny a ne zrovna oslnivé znalosti vykazují z dějepisu a zeměpisu. Radost mám z nejmladšího vnuka pro jeho vynikající zvládání matematiky. V tom je v naší tlupě bílá vrána.

Emefej

Jiná odpověď ;-)

Nejmladší vnouče maturovalo předloni. Od té doby mi nikdo žádné vysvědčení nepředvedl.

anonym

Jiná odpověď ;-)

Sice nejsem rodič svých vnuků, ale spokojeni jsou oni, kteří obdrželi vysvědčení. Ten, co letos vychází základní školu i ten, co absolvoval 8 třídu, mají vysvědčení o jakém se mi ani nezdálo. O víkendu jim udělám malou oslavu. 🙂

marci1

Žádný překvapení máme šikovný děti - vnuci :-)

Super. Učení je baví, hlavně, že jsou zdraví. 🙂♥

Drap

Žádný překvapení máme šikovný děti - vnuci :-)

Vše podle očekávání, neni co řešit.

Adamos00

Jiná odpověď ;-)

chali

Žádný překvapení máme šikovný děti - vnuci :-)

Funna

Jiná odpověď ;-)

Kdyby nějaké dnes bylo, určitě bych byla…
nebo ne? .-)

Nuk nuk

Jiná odpověď ;-)

Máme šikovného synka, ale i tak mě to vždy příjemně překvapí.

anonym

Jiná odpověď ;-)

redy

barbakan ta pěst v avataru mluví za všechno ☹

Nemyslím že otázka je nejasná, ale jak myslíš… 🙂

anonym

redy, ten nový avatar nemá vliv na otázku a to, že jsem napsal …Sice nejsem…, nepovažuj za nejasnou otázku. 🙂

redy

barbakan, OK 🙂