Rodíci ženy, co vás potěšilo za dárečky od návštěvy dědy a babičky v porodnici ?!

Jdeme na první návštěvu a nevíme co přinést. Poradíte ?

Nejlepší odpověď
marci1

Nápoje,ovoce, knihu nebo časopis. Nedoporučuji čokoládu. 🙂

Další odpovědi
zjentek

nejvíc potěší, když se mezitím kvalitně postarají o předchozí děti, pokud už jsou ,)

anonym

Jejich samotná přítomnost a dobrá nálada.

Deli

Do porodnice bych toho moc nenosila. Manžel mi přinesl dárek, zlaté náušnice, ale ty jsem tam stejně radši nechat nechtěla, takže takové dárečky stačí až doma. Od tchánů jsem dostala prstýnek za vnoučka 🙂 Jinak tchyně mě nadchla, když mi přinesla Bepanthen na bolavá prsa.. To jsem fakt ocenila. Větší dárečky pro dítě doneste až domů.