pajdo1

Rodice se pry usiluji o dite a ja to vsechno slysím

dobry den psal jsem to tady uz jednou jenomze je to nejak uzamcene nebo co a nevim jak to doplnit. Asi tak pred dvema mesici jsem psal že nekdy slysim rodice pri sexu v noci nebo nadranem a ze me to nekdy vzbudi a je to otravne. Ne ze by to ted bylo nejak moc jinak ale zkusil jsem spunty do usi tak je to o kousek lepsi. Jenomze predevcirem se me rodice jen tak v obyvaku zeptali ze co bych pry rekl na sourozence? Tak ja moc sourozence ani nechci… akorat ze pak z nich vylezlo ze se o dalsi dite spolecne nejakou dobu usiluji a zatim pry nic tak to budou zkouset dal… :( Ty zvuky z jejich loznice asi budou zejmena kvuli tomu. Mozna chteji abych nejak pochopil kdyz je casteji uslysim nebo ne? Chci se ale zeptat jak dlouho muze trvat dokud to budou takhle zkouset? Muze to byt treba i rok? (jen abych doplnil moji mame je 38 a tatovi bude 40) Je to docela trapny a na nervy kdyz nahodou zapomenu na spunty nebo sluchatka a nebo kdyz jdu vecer na wc a slysim jejich postel nebo jak moje mama vedle stena :/ Je to taky podle vas uplne normalni? diky

Doplňuji:
V zari mi bude 16 a spat chodim kolem 11:00 (jak kdy ale vetsinou o 11) ale ne vzdy usnu hned. Kdyz je slysim tak je to mozna kolem pulnoci nebo ted o prazdninach je nekdy slysim i nadranem kolem asi 6:00 (nekdy to trva i pul hodinu) a pak o 7:00 jdou do prace. Tata dojizdi tak se pak vetsinou vraci kolem 18:00 nebo 19:00. Nekdy se ale v noci vzbudim a kdyz se jdu napit nebo jdu na wc tak je slysim taky.

Podle mne asi vedi ze bych je mohl slyset.. byl by to docela trapas kdybych jim mel rict ze je slysim nebo ze mi prekazi ze to delaji nebo ze nechci aby „vyrabeli“ sourozence :/ Hlavne si neumim predstavit kolik muze trvat dokud se jim to povede.. je mozny ze to budou zkouset takhle pravidelne az dokud se jim to nepovede?

Nejlepší odpověď
Coldy

Je to normální? Představa, že rodiče mají sex je… ehm tfuj, ale jo je to normální, protože jinak bychom tady nebyli. Nemyslím si, že to dělají schválně, abys je slyšel. Spíš nemají odhad co je slyšet a co ne. Já bych jim doporučil, aby si zapnuli večer televizi. Myslím, že by to mohlo stačit, aby pochopili, co tím myslíš.

Jak si starý a jak často si doma? Bez snahy o miminko si mohli předtím vždycky počkat, když budeš pryč, ale když se člověk o něj snaží, tak je trochu limitován časově… Co přesunout postel o něco dál? Nebo přemístit k inkriminované zdi skříně a trochu tím ten zvuk utlumit?

Další odpovědi
badisko

hele …proste jim naznac …ze ti to vadi :D …oni nemusi ani vedet ze je slysis …:D …

Pepa25

Jak jsi starý a v kolik chodíš spát? Normální rodiče uvedené činnosti dělají cca 1–2 hodiny po usnutí dětí, v tobě jejich nejhlubšího spánku …

anonym

Ježiš, bud rád, že to ,,dělají" ty bys radši rodiče, co to nedělaj a pak sou nervozni a protivní i na tebe?
A sourozenec je sice někdy otravnej, a lezoucí na nervy, ale to si zvykneš a navíc si s ním můžeš pokecat a tak......

Dochy

Je to normální a mohou se snažit až do smrti.
Buď rád a přej jim to, nejspíš lepší než mít rodinu před rozpadem.
Chápu že na to budeš trochu citlivej a nevím co Ti poradit. Snad vážně jedině trochu popřesunovat nábytek…

huxa

Kde je problém? Víceméně by jim tedy nemělo vadit to, kdyby sis u ty nějakou nabrnknul a přivedl ji domů+slyšeli by tě, ovšem dle toho, jestli tvý rodiče hrajou na „oplátka se nepeče“ a nebo „jak do lesa voláš, jak se z něj ozývá“.
Můžeš to řešit následovně:

  1. řekneš/naznačíš jim to

b)přehlušíš zvuk-film, sluchátka či stačí na mobilu radio

  1. utlumíš zvuk-špunty do uší, úprava akustiky ložnice rodičů (pověsit na zdi obrazy) úprava zdi-izolace (to by určitě poznali a je to velmi extrémní řešení) a nebo úprava tvé místnosti-buď ty obrazy, nábytek.

jirkajirka

Jedna poradna Ti nestačí?? http://www.po­radte.cz/volna-diskuze/10126-slysim-rodice-jak-se-pry-pokouseji-o-dite.html