Rico

Rodiče poslouchají každý den minimálně 2 hodiny v kuse depresivní písničky,může to mít nějaký vliv na jejich chování?

Děkuji za odpovědi ,přeji hezký den Rico

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak to je síla. Mě jen v souvislosti s tím napadlo,že zřejmě s nimi není něco v pořádku,když jsou schopni se této činnosti věnovat 2 hodiny. Je nutné se zamyslet nad tím,co je k tomu vede.
Nedokáži si přesně představit,co je to depresivní písnička.....
Ale je jasné,že to může mít na jejich mozek jistý vliv,mozek přenáší veškeré pocity do duševna a podle toho se pak člověk cítí.
Promluvte s nimi a pokuste se zjistit co je na té hudbě přitahuje,co jim tak imponuje…jen aby to nebyl nějaký druh sebe poškozování…

Další odpovědi
BEAES

To 100% a hlavně si tím pěkně zkazí náladu. Depresivní zprávy vidíme denně v TV a slyšíme v rádiu a ještě si to pouštět…nechápu!

Chandler

jj vliv to mít může ..začal bych to řešit..s němi není něco očividně v pořádku.

dolik

Jetli to může mít vliv na jejich chování,to nevím,ale proto,že vím o čem je řeč,tak si myslím,že to může ovlivnit i tvoje chování.Rico měj se fajn.

Michal

Záleží na tom,jak se chovají.To je výsledek nějakého vlivu.Když miluju detektivky,nez­namená to,že budu masovým vrahem.Pozoruj chování v běžných životních situacích.

ReHu

Ne může. 100% má. A jaký vliv? Velmi negativní.
Mozek si tu negaci nahrává.
Podobně jako nahrávaš program do PC.

oskar

Myslíš si,že písničky co posloucháš ty nejsou depresivní,třeba pro někoho ano.