LubosHa

Rodiče budou mít brzo výročí 40 let od svatby a já nevím, co jim koupit, poradí někdo?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Co třeba poukaz na lázeňskou procedůru, masáže, víkend na horách atp.?

Další odpovědi
Damiana

Wellness dovolená má vždycky úspěch. Doporučuji Mariánky, jsou to opravdu naše nejkrásnější lázně:-) Relax, procházky, pohodička, romantika – tím je určitě nezklameš.
Také můžeš rodičům nadělit taneční kurz. Na tanečních pro dospělé často potkávám páry, které takto obdarovali jejich potomci – a jsou nadšeni.
Určitě bych šla do něčeho zážitkového, spíš než do věcí.

anonym

Skleničky, různé kuch. nádobí už není v módě. I mě se blíží toto výročí a přál bych si nějaký duševní zážitek.

PlayStationa

Tak jim kup nějaký luxusní povlečení, já to tak taky udělal, myslim si, že to neurazí, já teda investoval skoro tři litry, ale je fakt parádní http://www.bo­natex.cz/povle­ceni-santa-bile/luxusni-povleceni

anonym

obom asi metál za hrdinstvo, to sa dnes už len tak nevidí.

asi nejaký pekný pobyt, dovolenku, čo majú radi (more, hory), alebo čo by chceli vidieť.

pusinka50

Záleží kolik můžeš investovat. Jestli nemáš peníze na wellnes pobyt, koupila bych lístky do nějakého divadla, třeba na nějaký hezký muzikál, Kleopatra apod. nebo bych jim třeba na www.vykupto.cz či www.slevomat.cz objednala hezkou večeři pro dva v restauraci, aby si to užili, určitě bych nekupovala žádnou věc, rodiče potřebují také hezkou změnu

ahold

Záleží na tom, kolik můžeš investovat.
ne příliš drahý a přitom originální dárek můžeš nechat vyrobit ve fotolabu z rodinných fotografií.
http://www.cewe-fotokniha.cz/?et_cid=­5&et_lid=7882&et_sub=fo­tokniha&utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=cpc&utm_cam­paign=cewe_fo­tokniha
A k tomu zorganizovat rodinné setkání celé rodiny – to je určitě potěší.

Sůwa

Snad se sem hodí moje vzpomínka – je o lidech…
Moji rodiče se brali za války, v lednu 1945 a maminka měla svatební kytici z konvalinek. V lednu 1990, když měli oslavit 45. výročí jsem se konvalinky pokusila sehnat, ale to možné nebylo. V květinářství na Národní třídě, kde nám ani dva měsíce před tím ochotně stříhali trikolóry byli naprosto neochotní, takže nakonec jsem si musela sama dojít do rozdělovny pro orchideu a s tou se vrátit, aby mi ji za úplatu ozdobně zabalili. Už tehdy bylo vidět, že ten „listopad“ v lidech zas tak dlouho nevydržel. Další kulaté výročí už bohužel nebylo…