tomvot99

Proč nejde odinstalovatRocket Dock ve WIndows 8?

Ahoj,
stáhl jsem si aplikaci Rocket Dock, kterou jsem již předtím na jiném pc používal… Vymazal jsem všechny přednastavené ikony v docku a protože byl dock prázdný, tak zmizel… Já nevím, co s tím, tak jsem ho zkusil odinstalovat, ale když se o odinstalaci pokusím, tak vyskočí hláška, že mám nejdřív Rocket Dock vypnout, jenže já nikde nevidím, že by běžel. Ani ve správci úloh, prostě nikde… Takže jak ho odinstaluji?
Díky !

Nejlepší odpověď
huxa

Najdi ve správci úloh jeho proces, takže místo „aplikace“ si najdeš „procesy“.
Jestli tam nebude, zkusil bych nějaký odinstalátor, který umí vypnout odinstalovávaný program, případně vypnout automatické zapínání při startu dotyčnému programu (msconfig, po spuštění), restartovat a poté odinstalovat.