Levana

rock nebo disko

jakemu stylu davate prednost?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

rock

Bez komentáře…:D

Další odpovědi
quentos

rock

každopádně rock – disko je vymejvač mozku

fablen

rock

Rocker

rock

Doplňuji:
Dávám přednost rocku,většinou je to hudba hraná živě lidmi,v discu je spousta zvuků vytvořena elektronicky.Z dis­ka si pamatuju ještě takový skupiny jako Modern Talking nebo Alphavile,to se ještě dalo poslouchat,mělo to alespoň nějakou melodii.Ale to,co se hraje na diskotékách dnes nemá s hudbou nic společného,je to jen monotonní rámus.

odik

disko

Obecně taneční hudba

Itter

disko

House, Progresive House
 – Deadmau5

iceT

rock

Na poslech a relax jedině rock,ale nebylo tomu tak vždy…

Damiana

disko

Pet shop boys forever!

mojitek

Quentos : nemůžeš takhle paušalizovat.Je dobrý a taky špatný disco.Stejnětak jako dobrej a špatnej rock..