Robotický vysavač zkušenosti ???

Máte už někdo doma robotický vysavač nebo jste ho měli zapůjčen ? Jaké jsou dojmy a zkušenosti prosím ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

já ho mám, ale zkušenosti nic moc. Ze začátku jsem byl hodně nadšen, ale dle manželky nevysává pořádně zvláště v rozích a u nábytku. Já bych si toho ani nevšiml :-)

Jeho použití je podle mne ok, pokud počítáte s tím, že stejně budete pravidelně vysávat standardním způsobem a máte velké místnosti s malým množstvím nábytku.

Další odpovědi:

Stříbrný

Přátelé jsou to vyhozené peníze to mi veřte.
Mám Roombu za 12000,- a po 3měsících šla do skříně hajat.
Už sem to tu psal.
Obývák 5x6m, koberec,stůl+6židlí,stěna, sedačka+2křesla, válenda, houpací křeslo, kancelářská židle+psací stůl,konferenční stolek,stolek pod tv a krbový kamna.
Výsledek = bída.
Aby to fungovalo musíte jak píšou v návodu
vytvořit tzv.friendly prostředí tzn.česky
udělat mu plac aby se mohl vydovádět.
To šlo stranou,potom zase tamto a potom zase nazpátek,no jak u blbejch na dvorku.
Moje výdrž byla 3měsíce a šel do skříně.
Za ty prachy máte min.3 velice dobrý klasický
vysavače s vysokým sacím výkonem.
Mimochodem u robota se o sací sílu vůbec nejedná,ta je minimální, protože pracuje na principu aku smetáku tzn.že se tam točí dva kartáče který hrnou smetí do sběrný nádoby.
A potom ve finále to čistění to je teda humus.
Tak že stějně čas od času musíte luxovat

Pokročilý

Manžel říkal, že jejich šéf zkoušel u nich v kanceláři a jako chlapi z toho byli unešeni. To víte, když se práce dělá sama a ještě za to můžou oni, páni tvrostva i robotů :-).
Prý se dostal všude - do rohů, poradil si s mnohými kabely od počítačů pod stoly, je nizoučký, takže se pohodlně dostal i pod nízký nábytek.
Osobní zkušenost ale nemám :-(. Ale podle manželových dojmů je úžesný. Cena myslím byla komem 10.000 ,-, možná říkal i 13000,-. Nevím, ale pro šéfa to jistě nebyla velká investice ;-).

Jo a teď mám dojem, že říkal, že si net robůtek napřed tu místnost nějak prozkoumal, než začal vysávat. No ale možná kecám. Pro mne je to scifi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.