ten který je

Robert Plant

Co je pravdy na tvrzení že příští rok navštíví ČR a uskuteční zde koncert Robert Plant – ex Led Zeppelin?Víte někdo datum nebo místo koncertu?Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Asi zadna navsteva Roberta Planta nebude.Projela jsem cely pristi rok v jeho planovanem turne a Cesko tam neni.Leda,ze by neco zmenil.

ten který je

Byla to asi fáma.Jediné co jsem zjistil je to,že R.Plant má začátkem roku 2011 koncerty v USA.Děkuji Illines.