Řízení v opilosti i po odebrání ŘP na 1 rok.Nýní zákaz řízení ale řídil a nadýchal 2.73.ŘP odebrán7krát za alkohol.

Jaký by měl být trest.Děkuji.J.Š.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

doživotní zákaz řízení a vězení,tot můj názor,takoví lidé za volant nepatří,ale jak to určí soud nevím,doufám že dostatečně přísně

Další odpovědi:

Zlatý

Už nikdy bych mu řidičák nedal a zavřel bych ho do cely a zazdil dveře.

Bronzový

Koukám, že známe stejného alkoholika. Dostal 40 tis a dvacet měsíců. Já jsem pro doživotí a denně poslouchat zprávy o havárkách.

Stříbrný

doživotní zákaz řízení čehokoliv a pokud ho ještě chytí, tak pořádně mastná pokuta + do chládku tak na 5 let. To ho naučí

Zlatý

§ 274/2.c Ohrožení pod vlivem návykové látky
- trest půl roku až 3 roky
- zákaz řízení

§ 337/1.a Maření výkonu úředního rozhodnutí
- trest až 3 roky
- zákaz řízení

Nedivil bych se, kdyby tentokrát soud udělil souhrnný trest za oba trestné činy v horní polovině trestních sazeb, tj. 2+2 roky. A zákaz řízení rovněž v horní hranici, tedy na více jak 7-8 let (maximum je 10 let).

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/trestni-zako nik/cast2h7d1.aspx

Pokročilý

Mněl by být trest dost vysoký a nepodmíněný,řidičák samozřejmně odebrat ale nevím tenhle člověk to bude dělat stále ale jak to udělá tak znova do vězení.Tam už mněl být dávno,to mu dost procházelo,když si vemem že zavíraj za to že člověk mněl tři piva a projel na červenou a dostal osm měsíců nepodm.Tak nevím co si o tomhle myslet.

Zlatý

Pro jistotu bycho ho nechal ještě vykastrovat, aby náhodou neměl potomky s podobnými vlastnostmi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 458
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.