Rizeni pod vlivem alkoholu a mareni

Dobyr den,
chtel jsem se informovat na sve sance u soudu, jez me ceka za necely tyden... nikdy jsem nebyl majitelem RP Byl jsem pred osmi mesici odsouzen za rizeni bez RP a rizeni pod vlivem alkoholu ( 1,8 ) na 5 mes. s odkladem 12 mes. Pred mesicem jsem byl zadrzen v aute a nadychal 1,6 --) mareni + rizeni pod vlivem alkoholu. Chtel jsem zjistit jake mam realne vyhlidky. Dekuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud bude soudce horně mírnej,tak možná vyváznete s další podmínkou a zákazem řízení,ale vzhledem k tomu,že jste zase pil,tak o schovívavosti soudce pochybuji.

Další odpovědi:

Zlatý

Na 200% počítejte s NEPODMÍNĚNÝM trestem odnětí svobody, a to nejméně ve výši 1,5 roku...

Každopadně vás čeká těch prvních 5 měsíců ´na tvrdo´ + trest za maření, který je 0-3 roky + trest za alkohol, který je 0,5-3 roky.

Kdyby soud přihlédl ke všem polehčujícím okolnostem a zamhouřil obě oči, tak vám z každého dalšího trestného činu vyměří nejméně 0,5 roku.

No a samozřejmě vás čeká zákaz řízení v délce, která se bude odvíjet od horní poloviny ´sazby´ , která může být až 10 let.

Řekl bych, že JSTE V HAJZLU !

Zlatý

Jednoduše řečeno, bledé, velmi bledé.
Čeká tě odsouzení jak sám říkáš za maření a za ohrožení pod vlivem návykové látky. Jelikož jsi to provedl v podmínce, tak zcela jistě ti bude proměněn trest na nepodmíněný a k tomu nepochybně ještě přídavek za to maření a ohrožení.
Když si někdo nedá říct, těžko radit. bohužel pozdě teď něco řešit. Na to, co ti hrozí ses měl zeptat předtím, než jsi sednul za volant.

Pokročilý

Reálné - žádné.
Když se přičte maření soudního rozhodnutí,tak "0"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.