Řízení pod vlivem

Dobrý den Stando chci se zepta jestli mám nějakou šanci dostat ŘP dříve byl jsem obviněn z paragrafu 201 a dostal jsem podmíku na18 měsíců.Vzali mi ho 11.6.2009 na dva roky.a nadychal jsem2,14 promile.předem děkuji za odpověd.A jaký můžu mit postih když mě ted chití v autě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

nejsem sice Standa,ale tuhle situaci jsem zažil,na rovinu pokud tě teď chytí řídit,není to jen otázka řízení,neboť se bere v potaz vyšší paragraf a to je v tvém případě "maření úředního rozhodnutí" a pokud jsi ještě v podmínce jdeš do basy, takže se na to ale Fakt po dobu podmínky vyprdni

Zlatý

Doplňuji odpověď uživatele nicasca:
- teoretickou šanci na vrácení ŘP máte v červnu 2010 (po půlce trestu)
- žádost na podmíněné zkrácení trestu zákazu činnosti podejte ke dni 11.6.2010 ke stejnému soudu, který vás již odsoudil
- ALE s největší pravděpodobností to nejspíš nedopadne..., soudy jsou přísnější v případech, kde je důvodem zákazu "alkohol"
- jak již bylo řečeno, rozhodně NEDOPORUČUJI, abyste pokoušel osud a v době zákazu jezdil..., téměř na 99% byste dostal trest "na tvrdo" a zákaz řízení by navíc byl prodloužen

---------

To mojitek:

Lidsky rozumím vašemu emotivnímu vyjádření...a nepochybně máte na takovýto názor právo. Podle mého názoru se otázka nachází v kategorii "Právo a zákony" a proto by odpovědi měly být spíše emotivně neutrální a věnovat se právní stránce veci. Ale jak říkám docela vás chápu...

Zlatý

Reknu ti to takhle : ridit takhle ozralej a riskovat tim zdravi a zivoty nevinnych lidi dokaze jenom bezohledny bezcitny prase.

to standa : prave proto,jen at si to vyslechne..a mimoto- misto aby se kál,tak jeste uvazuje o tom jak porusit dalsi zakon.Takovy clovek neuvazuje nad tim co zpusobi jinym lidem,ale jenom nad tim co jemu samotnemu hrozi jako postih.Jak se rika : lepsi jedna facka,nez dlouhe vysvetlovani.

lidi dělaj pod vlivem alkoholu i jiný věci,proč se všichni upínaj na řízení...

samozřejmě když tě chytěj tak jdeš,spíš bych tipoval,že tě už čapli..., najmi si právníka,ale moc ti nepomůže,jedině by to zahrál na domácí vězení

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 669
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.