mrblackwell

Řízení os.automobilu a malé dodávky.

Jak velký je rozdíl v jízdě mezi osobním automobilem nebo malou či velkou dodávku.Zajímá mě o kolik je složitější řídit dodávku když mám zkušenosti pouze s osobním automobilem a největší vůz ´který jsem řídil byl Jeep Grand Cheroke.Když jsem přesedlal z favorita na Jeep Grand Cheroke,tak to nebyl problém,ale na dodávku s tím nemám zkušenosti.Naskytlo se mě zaměstnání kde budu řídit malou dodávku a potřebuji vědet jak se na ní dá rychle zvyknout. Děkuji za odpoved´

Nejlepší odpověď
Nozdrolomo

Za mne mohu říct, že to zas tak velký rozdíl není. Zvyknete si rychle. Něco je kapku horší (třeba někam zacouvat „na zrcátka“), ale zase se dobře zvyká na vyšší posez a tím lepší rozhled. A pokud půjde o malou dodávku typu Ford Connect nebo Citroen Jumper, tam už rozdíl není takřka žádný. A Grand Cherokke už je taková menší dodávka 😉 Hodně šťastných km přeji !

Další odpovědi
casey

Roky jsem jezdil s Fiatem Ducato. Na dodavku si zvyknes velice rychle. Sedis nahore, mas lepsi vyhled, v zrcatkach vidis tolik, ze ti to bude u auta chybet. Netreba se bat, jezdi to stejne. Ze zacatku budes nejisty, ale je to otazka par dni.

Deli

Před dvěma lety jsem přesedla z Felicie do Renault Grand Espace – největší z osobních, pak už jsou ty dodávky… A byla to láska na první jízdu 🙂 Do dodávky bych klidně šla, v tom rozdíl není.

Honzyn14

Jako rozdíl v tom určitě je, já jsem párkrát dodávku musel objednat kvůli stěhování mému nebo mého kamaráda (půjčovali jsme ji v Praze od firmy https://dodav­ky.online/ a musím všem doporučit, za ty peníze skvělá služba), ale určitě se na to dá rychle zvyknout a pokud nemáš papíry chvilku, tak to zvládneš 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.