vojta@super

Řízení motorky

Od kolika let se může jezdit na motroce(pionýr,ba­beta)

Nejlepší odpověď
Pamprlice

Na skupinu AM – s konstrukční rychlostí do 45 km/h, což je například babeta, může dostat řidičské oprávnění osoba od 15 let.

Na Pionýra je třeba řidičcké oprávnění skupiny A1, přičemž uchazeč musí splňovat věkovou hranici 16 let.

Další odpovědi
nabubindes

jdeš na to špatně! možná by jsi mněl začít u čtení zákona o provozu na pozemních komunikacich… TO NENÍ VĚKEM OMEZENO.