Rízení bez RP,porušení podmínky

Můj manžel byl odsouzen za řízení bez řidičáku k prospěškám ve víši 300 hodin.V pod­mínce ho ale chytily ještě dvakrát a dostal za to souhrný trest 3roky zákazu řízení MV, a tři měsíce odnětí svobody.V lednu mu trest přehodnotily tím že mu zkrátily řízení na polovinu.O nástupu do vezení se ale nejednalo.Ted mu přišel v březnu nástup a já bych chtěla vedět jestly se i na to vztahuje amnestie.Děkuji

Odpovědi
standa

NEVZTAHUJE !

Pokud manžel UŽ dostal ´oznámení´ o ZKRÁCENÍ trestu zákazu řízení, které vychází z novely trestního zákoníku a pokud toto ´oznámení´ neobsahuje žádné informace o případném zkrácení trestu odnětí svobody, tak to je „konečná“ informace a o žádné zkracování trestu odnětí svobody se už nebude jednat.

Proč soud takto rozhodnul je už složitější argumentace, která by vycházela z detailnější analýzy spáchaných trestných činů a účinnosti novely trestního zákoníku na PŘÍPADNÉ zkracování souhrnného trestu odnětí svobody.

Radous

rozhodovat o tom já tak už seděl dávno a dlouho. A nedá si říct a nedá si říct

Misak22

Za blbost se platí…

kavon

ta paní se neptala na váš názor ale žádala o radu strašně miluju takové chytraky