Matthew

Říkáte svým kamarádům a rodině, koho budete volit nebo se nechávat dokonce i ovlivnit názorem svých blízkých ??? :)

Já se snažím rozhodnout podle svého úsudku, ale přiučil jsem se a zásadně na veřejnosti už nikdy nebudu sdělovat, kterou stranu jsem volil, volím nebo budu volit.
To, že čekám že mezi kamarády a rodinou budou jiné preference volby jsem věděl, ale že někdo dokáže být tak krutý a zneužít toho a pošpinit mě na veřejnosti, jenom kvůli tomu že ten daný člověk nesympatizuje s někým s kým já jo, to jsem nečekal. Všichni máme právo volby :)

Nejlepší odpověď
anonym

Ne – nesděluju a ani se nevyptávám. A ani mezi známými nemám nikoho, kdo by se vyptával mne – a nebo mi sděloval svou volbu, ba dokonce aby mne pro nějakou přesvědčoval. Asi znám samé ´slušné´ lidi…
😉

Další odpovědi
anonym

Když se mne někdo zeptá, klidně odpovím. Za svůj názor (ani za ten politický) se nestydím. Rozhoduji se sama za sebe na základě vlastního uvážení a ačkoliv jiné názory jsem ochotná vyslechnout, nepřizpůsobuji se jim.

Nuk nuk

Záleží komu.