Avatar uživatele
anonym

Říkáte svému partnerovi, že ho milujete?

Mám otázku – jak často říkáte svému partnerovi, že ho milujete? A myslíte, že když to od partnera neslyším, že tam láska není? Děkuji za Vaše názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5268 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fortin

Ellucy, slova jsou jen vzduch a mohou klamat. Takže klape-li vám společný vztah, nepochybujte o partnerovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Říkám mu to občas (jsem prostě žena), on mě o něco méně, ale ono to tak u mužů prostě bývá, že to příliš nevyslovují.

My ženy jsme zaměřené více na to, co slyšíme,a vyznání lásky slýcháme moc rády. Pánové jsou zaměřeníspíše na to, co vidí. Slova pro ně nejsou tak podstatná.POdle svých pocitů se spíše chovají, než mluví.

A tak jestli chcete u svého miláčka vysledovat, jak moc Vás miluje, nečekejte, až Vám to řekne, ale pozorujte, jak se k Vám chová. Jak už tu totiž bylo několikrát zmíněno, láska prostě ve slovech není, ta je v činech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lencis

Je hezké si to někdy říci, ale mnohem důležitejší je to, jestli to tak cítíš/te… je mnoho lidí, kteří slovně lásku nevyjadřují a mohou k tomu mít mnoho důvodů.

  • mají pocit že vyslovením vznikne nějaký závazek
  • zkrátka jen nejsou zvyklý mluvit o svých pocitech
  • považují to za zbytečné, protože je nikdo od dětství nevedl k tomu,aby o těchto věcech mluvili…

atd atd…

Pokud „to“ od partnera neslyšíš a přesto je jinak vše v pořádku pak bych se tím zbytečně nestresovala, možná při nějaké příležitostio bych se zmínila… že by tě občas potěšilo slyšet že tě má rád… ale pozor nesmí to vyznít že ho do toho nutíte… hezky rafinovaně 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

Jedno přísloví (prý arabské) praví:

„Miluj mne málo, miluj mne dlouho.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek