Dismas

Říkalo se země neomezených možností Sovětskému svazu, nebo USA?

Nejlepší odpověď
lexx

oběma, bohužel lež jak vyšitá v obou případech to je

Další odpovědi
mojitek

SSSR
jó,to byla země,kde „zítra znamená -včera“,kde „říjnová revoluce byla vlastně v listopadu“ a kde „Lenin byl vlastně Uljanov“ :D

Kepler

V SSSR bylo možné opravdu všechno, bohužel ve smyslu neuvěřitelného bordelu. V USA si každý mohl zařídit existenci podle vlastních schopností. Ale „neomezené možnosti“ neexistují. Je to jenom propaganda.

ivzez

SSSR.

Je zajímavé, že tehdejším mocipánům unikal dvojsmysl některých hesel.
Vedle „země neomezených možností“ např. „země, kde zítra znamená včera“…