Michal Kole

Říkalo se, že nový engine Odpovědí bude sám vyhledávat položené otázky, proč to nefunguje?

Nejlepší odpověď
kazisvět

nevím, co se říkalo, ale když zadáte do modrého pruhu otázku, tak se na další obrazovce objeví „Nebyla vaše otázka již zodpovězena? Prozkoumejte podobné otázky a jejich odpovědi.“ Pár otázek tam vždy je, někdy jsou i podobné.

Další odpovědi
Drap

Ono se toho už říkalo. Nesmíš věřit všemu co se říká.

anonym

Místo nechápavých dohadů – názorný důkaz ve zdroji:
Doplňuji:
K dalšímu doplnění došlo u již položené otázky, kdy se ti na dolním konci stránky zobrazí „Podobné otázky“ (např. i u této).
Ovšem na rozdíl od odkazu, kde funguje filtr klíčových slov z celého archivu, zde se zobrazují pouze poslední 4 otázky vložené v téže rubrice.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=Zobrazov%C3%A1n%C­3%AD+opakovan%C3%BDch+­ot%C3%A1zek%3F&ca­tegoryId=152