Reezo

Říká vám něco Black knight satellite?

Mělo by to být 13000 let staré a lítá to na naší oběžné dráze.
http://www.you­tube.com/watch?v=lT4Vq32­zlDs

Nejlepší odpověď
briketka10

mystifikovat uživatele na odpovědích
není povoleno četl jsi kodex ??
Doplňuji:
už si ji držím 😁

Další odpovědi
beer

Ano, například i Google překlad:
„Black Knight je změť zcela nesouvisejících příběhů, zprávy o neobvyklých vědeckých pozorování, autoři podporující okrajové nápady, klasifikované špionážní satelity a lidé nadměrně tlumočení fotografií. Tyto složky jsou rozsekána, míchá dohromady a dušené na internetu na jednu nesourodý a nekonzistentní kusem mýtu. Vesmír je velký prostor, a astronomové se snaží najít známky jiný život, někteří dokonce hledali cizí sondy blízko Zemi , ale Black Knight satelit není odpověď, a to nikdy nebylo.“

Doplňuji:
Žádný takový satelit tedy neexistuje ))

Zdroj: http://www.ar­maghplanet.com/blog/the-truth-about-the-black-knight-satellite-mystery.html

MK44

Co mi to říká? Že až skutečně z vesmíru zahrozí nějaký malér, tak to nikdo nebude brát vážně. Jen si řekne: Zas nějakej duchařsko-ufónskej hoax.

Funna

no…takové zprávy mne nechávají klidnou…možná je to pravda a „temný rytíř“ obíhá nad našimi hlavami…a taky možná ne a všechno je to jen výplod někoho, kdo chtěl být zajímavý…ale v každém případě, mě tohle zjištění nijak neovlivňuje v dalším žití .-)
a tady je srozumitelnější odkaz http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/6262-black-knight-temny-rytir-na-obezne-draze-planety-zeme-cizi-technologie-v-interaktivnim-kontaktu-s-lidskou-civilizaci-1/

briketka10

Funno

s tím matrixem mě kdysi dávno přímo
obtěžoval jeden můj známý a vnucoval
mi ho, jaké je to úžasné čtení a jiného
na světě neexistuje jen toto a já mu na
to řekla, že je to blábol nad bláboly 😁
podle mě tedy ano nevěřím tomu..

Reezo

Stejně tak jako reágovat na otázku otázkou tak drž pusinku. díky.

Reezo

dík cením si toho 😛