Putra

Říká vám něco- BICOM? Nebo-li biorezonanční ordinace, pomoct při návyku kouření?

Máte s tím nějaké zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Vyzkoušela jsem a ono to překvapivě skutečně funguje. Podle pokynů jsem po cestě vykouřila cigaretu do půlky, zbytek jsem odevzdala terapeutovi a pak nastalo čarování. Nechuť na cigaretu mi vydržela asi rok, jenže pak jsem blbka chtěla vyzkoušet co by se dělo kdyby…Není to ale ani teď jako dřív, skoro nekouřím a když dostanu chuť, tak si sice zapálím, ale hned to zas odstříhnu. Hlavně už nejsem na cigaretách závislá, když je nemám, nevadí mi to.