Avatar uživatele
anonym

Říká se, že v nouzi poznáš přítele. Jak je to u vás, poznali jste ?

http://postim­g.org/image/s99571ttt/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gecco před 3214 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano. Jeden příklad za všechny – při studiu na VŠ mi v pátek nezbylo na cestu domů a bankomat mi odmítl peníze vydat. Kamarád mi bez váhání půjčil – i přestože jsme se ještě znali poměrně krátce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

to už dnes moc neplatí…každej si apriori položí otázku: a co z toho já budu mít ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Já osobně si myslím, že je naprosto chybné si vůbec něco takového myslet. V nouzi poznáš přítele… Je třeba se zamyslet nad tím, že záleží v jaké nouzi jsme a jestli nám je dotyčná osoba vůbec schopná pomoci… Pokud požádám o pomoc někoho kdo nemůže nebo nemá prostředky, tak ho nemůžu přeci odepsat… Podle mě je velikost, když ti někdo dobrovolně podá pomocnou ruku, ačkoliv nemusí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

No – zrovna v této situaci jsem ještě pomoc žádat nemusel…
😉
Ale jinak ano, samozřejmě…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano poznal. Stala se mi před několika léty nepříjemnost. Vyhořel mi dům. Přišel za mnou známý, ani ne blízký kamarád. Přinesl jistý finanční obnos, s tím, že toho sice moc nemá, žena že je delší čas nezaměstnaná. Obnos mi dal s tím, že až budu moci, tak mu ho vrátím. Bez záruk bez smlouvy jen na podání ruky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano poznal a sám jsem pomohl.
Taky jsem poznal tu obrácenou verzi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Z druhé strany: kdysi jsem podržel kamadáda, který se dostal do potíží (pobyt na psychiatrii …). I po letech mi dává najevo, že mně to nezapomene …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

guentos, ale to stála jízdenka do 10– ti Kčs

před 3214 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek