Rika se , ze : Stesti preje pripravenym. Nevim ale , jak se pripravit. ? 🙂-iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Bóže jak prosté, podívej na mne. Celý život jsem se připravoval poctivě na štěstí, které mne s tebou potkalo a vidíš? Úplná paráda.
Mám kvalitní partnerské návyky, které dozajista oceníš, brousil jsem si vtip, abych tě nenudil a neomrzel, žil jsem zdravě a aktivně, takže jsem si zachoval sportovní štíhlost a slušnou kondičku, usilovně trénoval dobrou mysl a vstřícný optimismus, souběžně s tolerancí a adaptabilitou na různé partnerčiny povahy, díky čemuž už dnes zvládnu i tu tvou, nadmíru výjimečnou až exotickou.
P.S. Zbytkem nebudu unavovat klientelu, protože už to přece dávno víš
z našich mailů, zkrátka byli jsme si souzeni a další řečičky jsou zhola zbytečné.
Doplňuji:
Uf, úplně jsem se rozparádil, že jsem málem zapomněl připojit povinnou pusinku, kterážto je tady na místě vice, než kdekoliv jinde.

Další odpovědi
barnajka

Chceš být šťastná -iv- ? :)
Recept na štěstí je jednoduchý:

  1. neplánovat
  2. nečekat od života nic
  3. nebát se přijmout každou výzvu

Ad 1: Čím víc budeš plánovat, tím víc si můžeš být jistá, že z plánů sejde a zůstanou ti jen oči pro pláč.

Ad 2: Čím míň budeš žádat, tím víc tě potěší každá drobná radost, kterou ti život nečekaně „daruje“

Ad 3: Štěstí nám většinou nespadne do klína jen tak z nebe, je potřeba se o něj malinko zasloužit…nebo mu jít zkrátka naproti :)
Štěstí neexistuje samo o sobě, jsou to vlastně proměněný příležitosti: život (osud) nám posílá do cesty ŠANCE BÝT ŠŤASTNÝ. A je jen na nás, jestli ty šance dokážeme v návalu každodenních starostí rozpoznat, přijmout…a proměnit ve štěstí.
Hodně je to o odvaze – lidi se bojí riskovat: bojí se selhání, bojí se zklamání…
Jenže hrát se musí: ta případná výhra za to stojí, i kdyby měla mít jen kratičkou životnost.
Však Rišo Müller na to přišel už dávno, když zpíval, že štěstí je krásná věc… ;)

anonym

Představa o štěstí je pro každého jiná.Láska,pe­níze,práce,zdra­ví..Mít veselou mysl a věřit si,je to co by měl mít každý.Maličkosti které nám den přinese a udělají radost je také štěstí.Ovšem mít zdraví je velké štěstí a na to se nepřipravíš.

led

milá -iv- stačí sa vrátiť do nedávnej minulosti:
červený šáteček kolem krku
modrá blúzka
pravá ruka křížem před čelem prsty rovné
a všichni:
„Vždy připraven“

PS.
nebojte sa to nie som ja :)
správny odkaz:
http://media.no­vinky.cz/850/2385­09-original1-rcnm7.jpg

ten veľký odkaz je chybný

Zdroj: http://www.go­ogle.com/imgres?q=pi­on%C3%BD%C5%99ka+v%C5%BE­dy+p%C5%99ipra­ven&um=1&hl=cs&cli­ent=firefox-a&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&tbm=isch&tbnid=xAj­1X6XYLvu7dM:&im­grefurl=http://www­.novinky.cz/ces­tovani/tipy-na-vylety/214961-dovolena-jako-za-starych-casu-jen-andel-chybi.html&do­cid=t1ULeQqq-TpOvM&w=800&h=10­46&ei=Bs2BTsyd­DMvY4QTT-tCNAQ&zoom=1&i­act=hc&vpx=500­&vpy=176&dur=2098&hov­h=257&hovw=196&tx=128­&ty=242&page=1&tbnh=15­2&tbnw=116&star­t=0&ndsp=12&ved=1t:429,r­:8,s:0&biw=1278&bih=559

anonym

No , to nam tady zase nekdo da , ze je muj skoromanzel Adminek.
Mam stesti , ze jeste nikoho nenapadlo , ze to muze byt i obracene. 🙂
Ale psst ! -iv-

kokoťenko

no -iv-,hlavně aby Ti doktor nekouřil,to by Ti ten konec mohlo pěkně pokazit........

anonym

Kokotenko , ja nevim co to je to " nekouril ". ☹
Jako , aby mi nelhal ? 🙂
Nebojte , nelze. Vim kde bydli , hodila bych mu do oken bombu. 🙂
Zvlastni okolnosti se z nas stali pratele , nebojte. 🙂 -iv-

anonym

Neboj, pravdu se stejně všichni dozvědí až na srazu.
Aspoň budou mít pořádnou motivaci stupňovanou zvědavostí.