Avatar uživatele
anonym

Rika se , ze : Stesti preje pripravenym. Nevim ale , jak se pripravit. ? 🙂-iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? anonym, led, Andělé, Kerberus, hanny 2, barnajka, arygnoc, Deli, fcoop, anonym před 4593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bóže jak prosté, podívej na mne. Celý život jsem se připravoval poctivě na štěstí, které mne s tebou potkalo a vidíš? Úplná paráda.
Mám kvalitní partnerské návyky, které dozajista oceníš, brousil jsem si vtip, abych tě nenudil a neomrzel, žil jsem zdravě a aktivně, takže jsem si zachoval sportovní štíhlost a slušnou kondičku, usilovně trénoval dobrou mysl a vstřícný optimismus, souběžně s tolerancí a adaptabilitou na různé partnerčiny povahy, díky čemuž už dnes zvládnu i tu tvou, nadmíru výjimečnou až exotickou.
P.S. Zbytkem nebudu unavovat klientelu, protože už to přece dávno víš
z našich mailů, zkrátka byli jsme si souzeni a další řečičky jsou zhola zbytečné.
Doplňuji:
Uf, úplně jsem se rozparádil, že jsem málem zapomněl připojit povinnou pusinku, kterážto je tady na místě vice, než kdekoliv jinde.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Chceš být šťastná -iv- ? :)
Recept na štěstí je jednoduchý:

  1. neplánovat
  2. nečekat od života nic
  3. nebát se přijmout každou výzvu

Ad 1: Čím víc budeš plánovat, tím víc si můžeš být jistá, že z plánů sejde a zůstanou ti jen oči pro pláč.

Ad 2: Čím míň budeš žádat, tím víc tě potěší každá drobná radost, kterou ti život nečekaně „daruje“

Ad 3: Štěstí nám většinou nespadne do klína jen tak z nebe, je potřeba se o něj malinko zasloužit…nebo mu jít zkrátka naproti :)
Štěstí neexistuje samo o sobě, jsou to vlastně proměněný příležitosti: život (osud) nám posílá do cesty ŠANCE BÝT ŠŤASTNÝ. A je jen na nás, jestli ty šance dokážeme v návalu každodenních starostí rozpoznat, přijmout…a proměnit ve štěstí.
Hodně je to o odvaze – lidi se bojí riskovat: bojí se selhání, bojí se zklamání…
Jenže hrát se musí: ta případná výhra za to stojí, i kdyby měla mít jen kratičkou životnost.
Však Rišo Müller na to přišel už dávno, když zpíval, že štěstí je krásná věc… ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Představa o štěstí je pro každého jiná.Láska,pe­níze,práce,zdra­ví..Mít veselou mysl a věřit si,je to co by měl mít každý.Maličkosti které nám den přinese a udělají radost je také štěstí.Ovšem mít zdraví je velké štěstí a na to se nepřipravíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

milá -iv- stačí sa vrátiť do nedávnej minulosti:
červený šáteček kolem krku
modrá blúzka
pravá ruka křížem před čelem prsty rovné
a všichni:
„Vždy připraven“

PS.
nebojte sa to nie som ja :)
správny odkaz:
http://media.no­vinky.cz/850/2385­09-original1-rcnm7.jpg

ten veľký odkaz je chybný

Zdroj: http://www.go­ogle.com/imgres?q=pi­on%C3%BD%C5%99ka+v%C5%BE­dy+p%C5%99ipra­ven&um=1&hl=cs&cli­ent=firefox-a&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&tbm=isch&tbnid=xAj­1X6XYLvu7dM:&im­grefurl=http://www­.novinky.cz/ces­tovani/tipy-na-vylety/214961-dovolena-jako-za-starych-casu-jen-andel-chybi.html&do­cid=t1ULeQqq-TpOvM&w=800&h=10­46&ei=Bs2BTsyd­DMvY4QTT-tCNAQ&zoom=1&i­act=hc&vpx=500­&vpy=176&dur=2098&hov­h=257&hovw=196&tx=128­&ty=242&page=1&tbnh=15­2&tbnw=116&star­t=0&ndsp=12&ved=1t:429,r­:8,s:0&biw=1278&bih=559

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

No , to nam tady zase nekdo da , ze je muj skoromanzel Adminek.
Mam stesti , ze jeste nikoho nenapadlo , ze to muze byt i obracene. 🙂
Ale psst ! -iv-

před 4593 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kokoťenko

no -iv-,hlavně aby Ti doktor nekouřil,to by Ti ten konec mohlo pěkně pokazit........

před 4593 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kokotenko , ja nevim co to je to " nekouril ". ☹
Jako , aby mi nelhal ? 🙂
Nebojte , nelze. Vim kde bydli , hodila bych mu do oken bombu. 🙂
Zvlastni okolnosti se z nas stali pratele , nebojte. 🙂 -iv-

před 4593 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Neboj, pravdu se stejně všichni dozvědí až na srazu.
Aspoň budou mít pořádnou motivaci stupňovanou zvědavostí.

před 4593 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek