vlastina

Říká se že pravá dává, levá bere. Jak to vidíte vy?

Doplňuji:
Otázka byla položena tak jak to pochopila Burak

Nejlepší odpověď
annas

Už jste podobnou otázku vložila.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-levou-nebo-pravou

Další odpovědi
aramah

U nás se říká levá dává jako že od srdce.A pravá bere.Asi to je jedno.

anonym

asi mám obě ruce pravé,málokdy něco dostanu,většinou jen dávám,a když náááhodou něco beru,tak to jsou jen složenky ze schránky,tak raději nic nebrat

anonym

Spousta lidí má levé obě.
Kdyby jen brali,ale oni hrabou,ti špičkoví horečně.

led

Ja si tie ruky mýlim. Riešim to tak ruka bližšia k peniazom berie – poďte rýchle ku mne…
Ta ďalej od peňazí dáva – nech sú tie korunky ešte chvíľku pri mamičke

anonym

Kropírko,tak ted v tom mám i já guláš,já myslím že pravá dává,tudíž mám obě pravé a levá bere,ale jek říkám zmátli jste mě jdu goolovat snad to zjistím

kropitko

tak jak to je,teď je to teda rozlousknutý. ??Takže pokud dává levá od srdce a pravá bere,tak nerozumím tomu s těma pravýma ,které dávají.