Hifive

Rihanna nebo Lady Gaga?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
WeeBear

Rihanna

Z těch dvou určitě Rihanna. Lady Gaga nemám ráda – klipy plné extravagance, jen aby upozornila, zpěv mi také nesedí,.. Zezačátku se mi líbila, když beru v potaz písničky (a klipy) např. Poker face, Eh eh nothing else I can say, ale aktuální klipy, ani hudba se mi nelíbí. Ve všech se snaží šokovat, aby upozornila.. Ne, to opravdu vítězí Rihanna. 🙂

terry

Rihanna

Natee

Rihanna

Stoprocentně

DusanOrlik

Lady GaGa

Nikdo nepřekoná LadyGaga!
Nikdo a nikdy !

anonym

Rihanna

Lady Gagu nesnášim, ty její obleky… Kterej blbec by se oblík do masa?!

Heřman

Rihanna

záhada

Rihanna

lenka.seda

Rihanna