Riflové oblečení-společenské?

Zítra máme do školy přijít ve společenském oblečení a mamka mi navrhuje obléct si riflovou halenku a riflouvou dlouhou sukni... no, nevím... dá se riflové oblečení považovat za společenské? :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

osobně si myslím,že riflové oblečení není společenské...Zvolila bych jiné oblečení...Ale je to věc názoru.

Další odpovědi:

Bronzový

Doporučuji jít v tom, v čem se sama cítíš dobře a co sama považuješ za společenské. Být ve společenském je především vnitřní osobní pocit.

Zlatý

Souhlasím s Fyonou, že riflové oblečení se obecně za společenské nepovažuje.
Pokud to přirovnám, tak např, do divadla se chodí ve společenském, ale v riflovém se to také nehodí.
Myslím, že i v neriflovině se člověk může cítit pohodlně a volně.

Pokročilý

Riflové oblečení společenské není. Na plesy ani do divadla se nehodí, někde by tě v tomto oblečení i vyhodili. Já se tedy přiznávám, že jsem třeba k maturitě přišla v riflových "lacláčích", protože jsem byla ve vysokém stádiu těhotenství, venku byla strašná zima a já jsem nic jiného neoblékla :-D A bylo mi to vyjímečně tolerováno. Ale běžně se to netoleruje. Záleží na tom, jaká akce vás ve škole čeká. Za společenské oblečení považuji spíš halenky nebo trika bez potisku, a "neriflové" kalhoty nebo sukni. Takhle nás to aspoň učili ve škole. Tak ať dobře zvolíš ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.