bolak

Řídíte se ve volbách volebními kalkulačkami?

Která strana vám vyjde nejblíž dle jáchyme hoď ho do stroje > http://volebni­kalkulacka.cz/pos­lanecka-snemovna-2013-ultimate/ a kterou hodláte skutečně volit?

Nejlepší odpověď
Drap

Kalkulačkou se v žádném případě řídit nedá. Koho budu volit mám jasno už teď.

Další odpovědi
Nuk nuk

Ani náhodou, neřídím. Při výběru strany se zásadně řídím valstními názory a případně zkušenostmi s danou stranou nebo jejími členy (protože mnoho nových stran má ve vedení někoho „starého“).

anonym

Ne a kalkulačkám (velebním) nevěřím.

anonym

Neřídím se jimi.Za ty roky, co zde žiju a se svými životními zkušenostmi vím, koho NEVOLIT. I když jsem si zkoušel tu kalkulačku, tak stejně ji nevěřím, protože jak zkušenosti říkají, ŽÁDNÁ STRANA NESPLNÍ PO VOLBÁCH TO CO PŘED VOLBAMI SLIBOVALA.
A i když bych volil nějakou novou stranu, tak kdo mě zaručí, že za rok, dva, se strana neroztrhne a neudělá si nějakou svoji odnož, kterou NIKDO do sněmovny nevolil (viz.strana VV a její odnož LIDEM to je ta novější, starší strana byla ODS a její odnož UNIE SVOBODY).

Hlada

Kalkulačka z odkazu je zajímavá. Dal jsem si s vyplněním práci a opravdu, na prvních dvou místech mi vyšly dvě strany, mezi kterými se rozhoduji. Výsledné rozhodnutí mi ale nijak neulehčila, protože netradiční strana, která mi nejvíc vyhovuje, je těsně pod 5% hranicí.