Avatar uživatele
bolak

Řídíte se ve volbách volebními kalkulačkami?

Která strana vám vyjde nejblíž dle jáchyme hoď ho do stroje > http://volebni­kalkulacka.cz/pos­lanecka-snemovna-2013-ultimate/ a kterou hodláte skutečně volit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Hlada, alenad, gagaga před 3840 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kalkulačkou se v žádném případě řídit nedá. Koho budu volit mám jasno už teď.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Ani náhodou, neřídím. Při výběru strany se zásadně řídím valstními názory a případně zkušenostmi s danou stranou nebo jejími členy (protože mnoho nových stran má ve vedení někoho „starého“).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ne a kalkulačkám (velebním) nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neřídím se jimi.Za ty roky, co zde žiju a se svými životními zkušenostmi vím, koho NEVOLIT. I když jsem si zkoušel tu kalkulačku, tak stejně ji nevěřím, protože jak zkušenosti říkají, ŽÁDNÁ STRANA NESPLNÍ PO VOLBÁCH TO CO PŘED VOLBAMI SLIBOVALA.
A i když bych volil nějakou novou stranu, tak kdo mě zaručí, že za rok, dva, se strana neroztrhne a neudělá si nějakou svoji odnož, kterou NIKDO do sněmovny nevolil (viz.strana VV a její odnož LIDEM to je ta novější, starší strana byla ODS a její odnož UNIE SVOBODY).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Kalkulačka z odkazu je zajímavá. Dal jsem si s vyplněním práci a opravdu, na prvních dvou místech mi vyšly dvě strany, mezi kterými se rozhoduji. Výsledné rozhodnutí mi ale nijak neulehčila, protože netradiční strana, která mi nejvíc vyhovuje, je těsně pod 5% hranicí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek