ivet.e

Řídit musí, i když padají trakaře. Pod touto indicií se skrývá jméno. Zjisti, o koho se jedná a co tento člověk řídí.

Odpovědi
anonym

S trochou nadsázky:pilot-letadlo?

jaromirk

. Když se řekne, že venku padají trakaře, znamená to, že venku je ošklivě, opravdu nevlídné počasí. Jinými slovy: venku je nečas. A kdo je Nečas? No přece Petr Nečas, předseda vlády ČR. Ten přece musí řídit (naši vládu, náš stát) a to za všech okolností (i když třeba venku zrovna padají trakaře). Správná odpověď je tedy Petr Nečas, český premiér 🙂