řidičský průkaz

Chtěl jsem se zeptat, když mě v průběhu asi pěti let zastavili třikrát bez řidičskéko oprávnění a poslední trest byl 50 000 + zákat činosti po dobu čtyř let a 18 měsíců podmíky, jestli mi bude po amnéstii 1.1.2010 řidičský průkaz navrácen. Děkuji za případné odpovědi

Odpovědi
R.Š.

Tuhle otázku může položit fakt jen typický Čech. „ZÍSKAL JSEM TREST ZA OPAKOVANOU JÍZDU BEZ ŘIDIČÁKU.“ VRÁTÍ MI (neexistující) ŘIDIČÁK?" Odpověď: V tomhle státě je možné všechno…Švejkův,Ko­courkov!