Berka

Řidičský průkaz

bude mi 18 a chtěl bych si udělat řidičák C1-E kolik mě to asi bude stát? když nemam žádný řidičák a začínám od začátku

Odpovědi
anonym

sk. „C“, cena kolem 16.000 Kč, lze rozšířit o přípojná vozidla nad 750 kg – sk. „E“ kolem 6.000–8.000 Kč. Některé nabízí udělat oboje najednou. Lze i na splátky.

Zjisti si konkrétní ceny a autoškoly v místě bydliště.

honza19hk

Na skupinu C1a vlek je potřeba hlavně mít skupinu B-tzn ososbák do 3,5tuny.
Tzn že si musíš nejdříve udělat papíry na osobák.A pak rozšíření na nákladák a ten vlek.

jen si říkám že by asi pro tebe bylo lepší si udělt C+E na normální kamion,protože C1+E je tažné vozidlo od 3,5 do 7,5 tuny a vlek ,narozdíl C+E je neomezená hmotnost tažného vozidla(např Tatra) a vlek nad 750kg
C1E vychází na 24tis.(16tis. C a 6 tis vlek.)

viz :http://www.lezakova-autoskola.cz/sku­piny-ridicskych-opravneni/c/
Doplňuji:
oprava 22 tisíc.