Rommart

Řidičské oprávnění skupiny C a profesní průkaz

Dobrý den,známý mi sdělil informaci, že pokud si udělám řidičák na skupinu C, tak jako nový adept dostanu k němu i tzv. Profesní osvědčení, nevíte zdali je to pravda? Protože uvažuji o rekvalifikaci a bohužel k ní potřebuji oprávnění skupiny C.Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-nekdo-zda-li-je-opravdu-mozne-ziskat-profesni-prukaz-zdarma

Další odpovědi
lukas.zmizik

to platilo dříve, teď už ne,vstupní školení je třeba si zaplatit