Řidické Oprávnění

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat byl mi odnat řidický průkaz za alkohol a mám jít na přeskoušení a mám strach že neuděám testy. a slyšel jsem že i pokud to neudělám tak mi řidické oprávnění musí vrátit je to právnicky možné? a další otázka mám i podmínku vztahuje se na mě amnestie?? ohledně tý podmínky?
za odpověd předem děkuji

Odpovědi
standa

Tak předně ´amnestie´ se na vás nevztahuje.

Řidičák vám možná vrátit musí i bez přezkoušení (neznám detailně tuto proceduru), ale co vím na 100% je, že zákaz řízení vám bude platit AŽ do doby než úspěšně zvládnete přezkoušení.