Avatar uživatele
arachis

Řidiči, jezdíte po srážce se zvěří stejně rychle?

Nebo ten úsek a jemu podobné již projíždíte v podstatně menšich rychlostech? Moc prosím nepište,co jste kdy srazili! Stačí odpovědět stejně nebo pomaleji,děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, gecco před 2968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jistě, v úsecích, kde můžu předpokládat výskyt zvěři, jezdím obezřetně, ale nikdy nevíš, že se zvěř objeví i u silnice první třídy, kde se jezdí rychleji než v lesních úsecích. Musí se předvídat v každé situaci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rouzi

Divoká prasata, byli až u lesa, nikdy bych neřekla, že jsou tak rychlá. Naštěstí jsem počítala stím, že nezmění směr. Bylo to tak akorát, tipťop.
A ano, když tam jedu jsem opatrnější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Danina65

Nebudu tě zatěžovat podrobnostmi, u nás je velký počet dančího. Já mám bohužel na kontě dvě, obě na téměř stejném úseku, od té doby tam jezdím jako páprda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Zhruba stejně rychle ale zpravidla se snažím být v daném úseku ještě o něco pozornější než bývám jinde…
(Když ten trouba si ale ten skok rozmýšlel a pak skočil ☹ s tím ani víc pozornosti nic neudělá)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Pokud jsem si vědom, srazil jsem jen jednoho bažanta v letu (čelním sklem, naštěstí vydrželo – ale šlupka to byla pěkná), jinak nic… Ťukyťuk…
😉
A ne, nejezdím pomalu – buďto mám štěstí (ťukyťuk) a nebo tak nějak ´vycítím´, že by mohl být problém a zpomalím včas. A nebo jezdím tak rychle, že ´už´ tam nejsem, když zvíře přijde…
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek