Pokročilý

Řidiči, jezdíte po srážce se zvěří stejně rychle?

Nebo ten úsek a jemu podobné již projíždíte v podstatně menšich rychlostech? Moc prosím nepište,co jste kdy srazili! Stačí odpovědět stejně nebo pomaleji,děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jistě, v úsecích, kde můžu předpokládat výskyt zvěři, jezdím obezřetně, ale nikdy nevíš, že se zvěř objeví i u silnice první třídy, kde se jezdí rychleji než v lesních úsecích. Musí se předvídat v každé situaci.

Další odpovědi:

Pokročilý

Divoká prasata, byli až u lesa, nikdy bych neřekla, že jsou tak rychlá. Naštěstí jsem počítala stím, že nezmění směr. Bylo to tak akorát, tipťop.
A ano, když tam jedu jsem opatrnější.

Pokročilý

Nebudu tě zatěžovat podrobnostmi, u nás je velký počet dančího. Já mám bohužel na kontě dvě, obě na téměř stejném úseku, od té doby tam jezdím jako páprda.

Stříbrný

Zhruba stejně rychle ale zpravidla se snažím být v daném úseku ještě o něco pozornější než bývám jinde...
(Když ten trouba si ale ten skok rozmýšlel a pak skočil :-( s tím ani víc pozornosti nic neudělá)

Zlatý

Pokud jsem si vědom, srazil jsem jen jednoho bažanta v letu (čelním sklem, naštěstí vydrželo - ale šlupka to byla pěkná), jinak nic... Ťukyťuk...
;-)
A ne, nejezdím pomalu - buďto mám štěstí (ťukyťuk) a nebo tak nějak ´vycítím´, že by mohl být problém a zpomalím včas. A nebo jezdím tak rychle, že ´už´ tam nejsem, když zvíře přijde...
;-)

Bronzový

Ne ,zatím jsem toto nezažil!!!Asi je to tím že kde se vyskytuje jedu opatrněji ,nebo v čase kdy tato neputuje púřes cestu!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.