Jelda

Řidičák, přeskoušení

Byl mi odebrán řidičský průkaz bohužel za alkohol. A dlouho jsem marodil a nestihl jsem si před koncem trestu což byl jeden rok zažádat o vrácení a teď musím dělat přeskoušení co vše to obnáší a kolik to asi stojí. Možná hloupá otázka ale za pokus to stojí. Dik předem za odpověď

Odpovědi
cukrar

cena se bude odvíjet taky od toho, jaké řidičské oprávnění máte, třeba i jízdy autobusem, náklaďákem s vlekem

anonym

Tady je vše http://www.bo­dovysystem.cz/Jak-ziskat-zpet-ridicsky-prukaz/ a ceny jsou různé, zjistěte si v okolí vašeho bydliště.