Killer

Řidič autobusu

Čau , 2× týdne jezdim autobusem , a občas jede takový zlý řidič ktery mi říká mam jezdit kejvačkou , a rika mi ze priste me uz nevezme a budu se vracet. Může mě vyhodit ???

Nejlepší odpověď
BANAN93

řekl bych slušně – a to jako proč já si budu jezdit jak budu chtít, když si to platím – to je jako bych vám já řikal „vy od zejtra můžete zatáčet jen doleva“

Další odpovědi
Drap

Pokud máš nějakým způsobem zaplaceno jízdné a pro daný spoj neni stanovena žádná vyjímka, tak tě vzít musí.

Natty*

Jedná se o to, proč ti to říká!? Je to v důsledku tvé neposlušnosti?

cochee

Já nevím, co to je „kejvačka“… ☹