mosoj

Řídí planety náš osud ?

Odpovědi
anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­sud
Svými slovy bych řekl,že stvořitel stvořil člověka a světského boha(satana),duchov­ní jsou prostředníky mezi člověkem a světským bohem,kteří nejen,že tyto dvě stvořené a sobě protikladné inteligence propojili,ale také se to snaží nějak zformovat-může být osudově.
Doplňuji:
Stvořitel je za teritoriem lidského chápání,tomu se nedá věřit a ani si ho reálně bez následků představit.

kelley

Pokud naše životy řídí nějaká vyšší moc, pak to určitě nejsou planety. To jsou čistě fyzikální a materiální objekty a nic se jimi řídit nedá (nanejvýš kosmické sondy při blízkém průletu využívají jejich gravitace).

milan16647

Pokud to říká astrolog, doporučuji nedbat. Pokud astronom, potom planeta vymrštěná ze své dráhy nás může ovlivnit velmi podstatně.........