RIDDICK ESCAPE FROM BUTCHER BAY

Dobrý den.
Nejde mi spustit hra i když mam nainstalovane přislušné ovladače a navíc mi jde bez problemu i hry typu CALL OF DUTY 4 .
Prosím poradťe.

Odpovědi
Ala81

Vase otazka je asi stejna jako: „Nejede mi auto, prosim poradte“. Pokud blize nespecifikujete problem, asi vam tezko nekdo poradi. Ale jedna obecna rada tu je: Zkuste zkontrolovat, jestli vase PC splnuje pozadavky hry, to ze na nem jina novejsi hra bezi, nemusi nutne znamenat, ze by mela i ta starsi.

polarka.51

na obalu někde je info o CD podívej se na to