Režim ve věznici s dozorem

Jaký je režim ve veznici s dozorem? Jak vypadá bežná cela, návštěvy, práce …? Děkuji za info.

Odpovědi
Tombik

Pro věznici s dozorem platí, že se odsouzení pohybují volně v prostoru věznice, ložnice si zamykají a po večerce se hlavní dveře ubytovny zamykají. Vlastní oděv mohou nosit jen v době návštěv, při sportu, bohoslužbách a společných akcích mimo věznici. Při akcích mimo věznici jsou v dohledu pracovníka vězeňské stráže.

Zdroj: trestni.juris­tic.cz/35610/cl­anek