TONICK

Režim spánku ruší relace?

Ahojte, chci se Vás zeptat jestli prosím náhodou nevíte, zda-li když v režimu spánku (tzn. když mi počítač po nějaké době usne nebo ho uspím) počítač odpojím od napájení (abych mohl přidat do PCI síťovku), tak jestli se mi zruší otevřené relace (tzn. otevřené taby a okna Chromeu – hlavně o to mi jde, otevřené dokumenty apod.)? Používám Win7 64bit jestli to pomůže :) Díky :)

Odpovědi
baghira

Měnit hardware ve stavu spánku nebo hibernace je podle mě nesmysl – bez ovladačů a restartu zpravidla stejně nebude fungovat.

sdesigner

Rizim spanku vyzaduje napojeny PC v sieti…udaje su nacitane v RAM len sa netoci HDD a vsetko ostatne je prepnute do minimalneho vykonu,,,ked chces odpajat PC pocas spanku odorucam Hibernaciu…pri nej sa vsetkeu daje z RAM ulozia na disk a ty mozes pocitac ospojit zo siete…po opetovnom zapnuti sa udaje RAM nacitaju z HDD naspat do ram a pocitac bezi tak ako pred tym