fira

Řezání pražců.

Potřebuji rozřezat pražce podél ale nevím čím.Cirkulárkou­,motorovou pilou nebo na katru?Jestli máte někdo zkušenosti tak prosím o radu.

Nejlepší odpověď
venkovan

Pražce jsou nebezpečný odpad. Nevím kde jste je sehnal v dnešní době, snad jestli máte staré zásoby.
Do zahrady staré pražce nepatří, na topení vůbec ne a řezat – vidiový řetěz na motorovou pilu.
Nicméně, není neobvyklé, že někdo z okolí upozorní správní orgány, že řežete pražce. není to tak dlouho (dva tři roky), kdy problém pražců řešila inspekce.

Další odpovědi
elektrikář

V pražcích jsou kamínky plechy a hřebíky většinou na tom každou pilu zničíš,

anonym

Pokud máš starší řetěz,můžeš to motorovkou přeříznout,ale dej pozor na ty různé nástrahy ve formě železa či plechů!