hela

rez na listech růží

nevím příčinu ani jak to odstranit zatím jsem všechny listy otrhala ale nechci aby se to znovu opakovalo

Nejlepší odpověď
www

Může být způsobena z různých příčin:

Zdroj: pestovani-rostlin.unas.cz/hou­bove-choroby-na-listech-ruzi.htm

Další odpovědi
hanulka11

růže je třeba ošetřovat preventivně
proti rzi je nejvhodnější přípravek Baycor 25 WP, který je účinný i proti padlí a černé skvrnitosti listů růží
kup si tento přípravek a postříkej je a na jaře opět ,ale to bude uvedené v návodu jak je máš a kdy stříkat

žolik

asi mají špatnou hlínu,dobře hnojit.

Zdroj: žolík

venkovan

Natřít odrezovačem.