AnnMary

Revma a vyrážka?

Před měsícem mi zjistili revma – revmatoidní artritidu…nyní se mi na těle začínají objevovat červené skvrny na horní části stehen mají i několik centimetrů…je možné, že je to způsobeny léky, které na revma užívám? (kortikoidy, antibiotika…)

Odpovědi
hanny 2

Ano,je to možné,je to hrozný svinstvo,zvláště kortikoidy!Přečti si příbalový leták – hlavně možné nežádoucí účinky!

zl@tk@

Navštívit lékaře a požádat o změnu léčby.