rebel69

REVIZE PLYNU

DOBRY DEN,ZIVNOSTNIK ME DELAL REKONSTRUKCE KOUPELNY A KUCHYNE,PRI­REKONSTRUKCI JADRA ME DELAL PLYN I ELEKTRIKU,VE STOUPACCE DELAL PLYNOMER,PRIPRAVA NA SPORAK V KUCHYNE,TED ME NECHCE VYSTAVIT DOKLADY A ANI NEVIM KDO TEN PLYNOMER DELAL,JESTLI ON,NEBO PLYNAR,TED POTREBUJI REVIZI PLYNU A NIKDO TO NECHCE UDELAT,PROTOZE NEMAM DOKLAD KDO TEN PLYN DELAL,ZIVNOSTNIK ME NECHCE VYDAT PAPIR A ANI ME NEZVEDA TELEFON,PROSIM NA KOHO SE MAM OBRATIT,DEKUJI

Odpovědi
Sůwa

Máš od toho živnostníka aspoň fakturu? Pokud má živnost na rekonstrukci plynu a elektřiny, musí mít i oprávnění a tím i možnost vystavit revizní zprávy. Jestli jsi mu to platil na ruku, nic si na něm nevezmeš. Můžeš se jedině zkusit obrátit na další firmu, nechat si udělat tlakové zkoušky a za vystavení revize zaplatíš. Zřejmě budeš mít stejný problém i s elektřinou. Podle bydliště si najdi firmu s oprávněním k revizi…

honza19hk

Evidentně to je nějaký podvodník,kdoví jestli vůbec na to tu živnost má. Normálně bych ho udal na policii.

Karel.S

Ahoj, nevím, zda-li je to tak jednoduché, ale mě revizi dělal pan Valíček, zkus se na něho obrátit, najdeš na stránce steval.cz, jinak nevím, jak bych ti poradil, zkus to a uvidíš.