Hykam

Retro test

Jak jste na tom?

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/03/2­0/retro-test-kdyz-dnesni-tricatnici-byli-detmi-pamat/

Nejlepší odpověď
anonym

Moc hezký testík. Zavzpomínala jsem si, potesknila si a zjistila, že s tou pamětí je to naprosto v pořádku.

Děkuju.

Další odpovědi
anonym

Asi budem v očích zdejších benjamínků vypadat jako „staré vykopávky“, ale pro nás dosáhnem snadno a s přehledem téměř ke 100%.

mojitek

Dobrej testík :o) ale ty 3 chyby mě mrzí

Alča M.♥

No, na to, že jsem ještě nežila dobré: 7/16. Věděla jsem jenom to Pedro, ostatní jsem si tipla.

Reuef

na to ze jsem za minulyho rezimu zil jen 3 roky tak 11/16 celkem ujde :)